Újpesten nyert edzőmeccset a KTE LA U13

Az ÚFC vendégei voltak.

Verebélyi Gábor U13-as csapata szombaton az Újpest FC vendége volt felkészülési mérkőzésen. A gólzárporos lila derbin végül KTE siker született.

U13: Újpest FC – KTE LA 3-4

KTE: Baranyi – Fürj, Balogh, Szebellédi, Roza – Nagy Á., Kenderes, Simon – Utasi, Méhes, Gajdos.

Csere: Katona, Hajnal, Keresztes, Laczkó, Hegedűs, Köblös.

Gól: Gajdos, Utasi, Méhes, Laczkó

Verebélyi Gábor: Első edzőmeccsünket játszottuk idén, nagyjából azt kaptam vissza, amit vártam: technikai hibák, pozíciók elcsúszása, küzdelem. Mindkét csapat nagy sebességgel és nagy erőbedobással kezdte a mérkőzést, amiből mi kerültünk ki eredményesebben. A középső harmadban a játékszervezésben sok technikai hibát vétettünk, de így is sikerült az első 30 percben 3-0-os előnyre szert tennünk. A második harminc percben már többet tudtam cserélni, így mindenki lehetőséget kapott, viszont belassult a játékunk és pontatlanabb is lett. Egy eladott labdából az Újpestnek sikerült szépítenie, de erre azonnal válaszoltunk, így a második harminc perc után 1-4 volt az eredmény.  A harmadik játékrész kiegyenlített játékot hozott, a helyzeteink kimaradtak, az ellenfelünk viszont szépíteni tudott, így kialakult a 3-4-es végeredmény. Ezúttal Kenderes, Szebellédi és Roza tűnt ki teljesítményével.

Szerző: KTE/kteakademia.hu