Körzetközponti tornával zárult a szezon

Megmutatták magukat a tehetségek.

Körzetközponti válogatott tornát rendezett klubunk a Széktói Stadionban, melyen az MLSZ utánpótlás rendszerében hozzánk tartozó körzet központi csapatokkal találkoztunk. Ellenfelünk így a Kiskőrösi LC KK, a KLC KK, a LUA Baja KK és a Szilády RFC KK volt U11-es korosztályban.

Pelikán István: – Egyesületünk ismét megszervezte a hozzátartozó körzetközponti válogatottak tornáját, ahol a megyében található legtehetségesebb csapatok és gyerekek mutatták meg tudásukat. Jó mérkőzéseket játszottak a csapatok egymással, több jó egyéni teljesítményt is láthattunk a gyerekektől. Csapatunk minden mérkőzésen az akadémia előírásai szerinti kezdeményező és támadó focit játszotta, magas védekezéssel. Az ellenfél labdakihozatalainál már letámadtunk, jöttek a labdaszerzések is, a befejezések viszont pontatlanra sikerültek, sok volt mezőnyben a rossz passz is. Három szoros mérkőzést játszottunk, illetve egy győzelmet arattunk így. Jól teljesítettek a gyerekek, mivel az ellenfeleinkre rá tudtuk erőltetni, ami akaratunk. Több kapura lövéssel és pontosabb játékkal lehet fejlődni.

Szerző: KTE/kteakademia.hu