Két mérkőzéssel folytatták a Dunamenti Ligát

A 3. fordulót rendezték.

A KTE LA U11-es csapata hétvégén a Dunamenti Ligában folytatta szereplését Veresegyházán, ahol két mérkőzést játszottak a III. kerületi TVE és az Ikarus ellen.

Verebélyi Gábor értékelése: – Az első mérkőzésen a III. kerület ellen léptünk, eleinte nem volt nagy különbség a két csapat között. A második félidőben rá tudtunk tenni egy lapáttal, növeltük a játék sebességét és 9-4-re sikerült nyernünk. A második mérkőzés hasonlított az elsőre, a félidőben az eredmény 2-2 volt. Viszont a második félidőre nagyon elfogytunk, ellenfelünk frissebb volt és felőrölt minket, így sikerült megnyernie a mérkőzést. Mind a két mérkőzésről elmondható, hogy nagyon könnyű gólokat kaptunk, védekezésben nagyon sok hibát vétettünk, mezőnyben a csapatjáték helyett nagyon sűrűn választottuk az egyéni játékot, aminek ezen a szűk területen nem volt nagy realitása.

Szerző: KTE/kteakademia.hu