Két győzelem után vereség Újpesten

Kikapott az U19.

A KTE LA U19 ezúttal az UTE vendége volt a bajnokságban. Lóczi Péter együttese rengeteg helyzetet hagyott ki, így nem tudtak pontot szerezni.

U19: UTE – KTE LA 2-1 (1-0)

U19 Alap csoport, 3. forduló

KTE: Cseh – Győri Á., Horváth, Szamosi – Ádelhardt, Bellák, Hatvani, Jakó, Huszka – Győri B., Nagy L.

Csere: Hegedűs, Marsa, Gyulassy, Pető, Bogdán.

Gól: Bogdán (19.), Hajdu (77.) ill. Bellák (69.)

Lóczi Péter: Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést, 25 percig nem is tudtuk, hogy merre vagyunk előre, 6-0 volt a szögletarány, és 1-0 az UTE-nak. Állandóan úton voltunk, bosszantó technikai hibák jellemezték a játékunkat. Ezután viszont feljavultunk, elkezdtük irányítani a mérkőzést, és nagyon jó játékkal mentünk rá az ellenfélre. Számtalan helyzetünk adódott, négyszer már csak a kapussal szemben álltunk, mégsem tudtunk betalálni. A második félidő közepén sikerült egy gyönyörű átlövéssel egyenlítettünk, mentünk tovább előre, de egy taktikai figyelmetlenség megpecsételte a sorsunkat. 70 percnyi ragyogó játék is kevés volt a győzelemhez, tanulság, hogy nagyobb hatékonysággal kell értékesítenünk a lehetőségeinket!

Szerző: KTE/kteakademia.hu