U19-től U12-ig a teljes bajnoki program megtekinthető.
Összeszedtük összes bajnokságban érdekelt csapatunk őszi menetrendjét, csupán néhány kérdőjel maradt a programban. Az őszi menetrend bár véglegesnek mondható, módosítási kérelmek történhetnek a szezon során, így érdemes minden héten visszatérni honlapunkra, a főoldalon található eseménynaptárban ugyanis pályabeosztás szerint is fel lesznek feltüntetve az adott hét meccsei.
U19 II. osztály:
08.25.: KTE LA – UTE 1-2
09.01.: Videoton – KTE LA 5-0
09.07.: KTE LA – Kaposvár, 11:00
09.15.: KTE LA – Nyíregyháza, 15:00
09.22.: Szeged-Grosics Akadémia – KTE LA, 11:00
09.29.: KTE LA – Békéscsaba, 13:00
10.06.: Gyirmót – KTE LA, 12:00
10.12.: KTE LA – Újpest FC, 14:00
10.20.: Szekszárd – KTE LA, 12:00
10.27.: KTE LA – Szolnok, 13:00
11.03.: Budai FC – KTE LA, ?
11.09.: KTE LA – ZTE, 12:00
11.17.: Paks – KTE LA, 10:00
11.24.: KTE LA – Vasas, 13:00
12.01.: PMFC – KTE LA, 12:00
U17, U16 II. osztály:
08.25.: UTE – KTE LA, 0-1 és 1-4
09.01.: KTE LA – Videoton 2-4 és 3-2
09.08.: Kaposvár – KTE LA, 11:00 és 11:00
09.15.: Szeged-Grosics Akadémia – KTE LA, 13:00 és 11:00
09.22.: KTE LA – Békéscsaba, 10:00 és 10:00
09.28.: Gyirmót – KTE LA, 15:00 és 15:00
10.06.: KTE LA – Újpest FC, 10:00 és 10:00
10.13.: Szekszárd – KTE LA, 11:00 és 11:00
10.20.: KTE LA – Szolnok, 10:00 és 10:00
10.27.: Nyíregyháza – KTE LA, 12:00 és 13:00
11.03.: KTE LA – Budai FC, 10:00 és 10:00
11.10.: ZTE – KTE LA, 12:00 és 14:00
11.17.: KTE LA – Paks, 10:00 és 10:00
11.24.: Vasas – KTE LA, 10:00 és 12:00
12.01.: KTE LA – PMFC, 11:00 és 11:00
U15, U14 I. osztály:
08.25.: KTE LA – UTE, 2-2 és 1-2
09.01.: Videoton – KTE LA, 2-0 és 0-3
09.08.: KTE LA – Kaposvár, 11:00 és 11:00
09.15.: KTE LA – Nyíregyháza, 12:00 és 12:00
09.22.: MTK – KTE LA, 10:00 és 10:00
09.29.: KTE LA – Békéscsaba, 10:00 és 10:00
10.06.: DVTK – KTE LA, 11:00 és 11:00
10.13.: KTE LA – Győr, 11:00 és 11:00
10.20.: DVSC-DLA – KTE LA, 12:00 és 12:00
10.27.: KTE LA – FTC, 10:00 és 10:00
11.03.: Honvéd – KTE LA, ?
11.10.: KTE LA – Illés Akadémia, 13:00 és 13:00
11.17.: PAFC – KTE LA, 13:00 és 13:00
11.24.: KTE LA – Vasas, 10:00 és 10:00
12.01.: PMFC – KTE LA, 11:00 és 13:00
U13, U12 I. osztály:
09.02.: KTE LA – HFC, 2-2 és 2-2
09.08.: Cegléd – KTE LA, 12:00 és 10:00
09.15.: KTE LA – Törökszentmiklós, 10:00 és 10:00
09.22.: Orosháza – KTE LA, 13:00 és 11:30
09.30: KTE LA – Békéscsaba UFC, 10:00 és 10:00
10.06.: Szeged-Grosics – KTE LA, ?
10.14.: KTE LA – Baja, 10:00 és 10:00
10.20.: Békéscsaba LA – KTE LA, 12:00 és 10:30
10.28.: KTE LA – Kiskunhalas, 10:00 és 10:00
11.03.: KTE LA – Karcag, 12:00 és 12:00
10.11.: Gyula – KTE LA, 13:00 és 11:30
11.17.: KTE LA – Szolnok, 12:00 és 12:00
Szerző: KTE/kteakademia.hu