Egyben az őszi bajnoki program

U19-től U12-ig a teljes bajnoki program megtekinthető. 

Összeszedtük összes bajnokságban érdekelt csapatunk őszi menetrendjét, csupán néhány kérdőjel maradt a programban. Az őszi menetrend bár véglegesnek mondható, módosítási kérelmek történhetnek a szezon során, így érdemes minden héten visszatérni honlapunkra, a főoldalon található eseménynaptárban ugyanis pályabeosztás szerint is fel lesznek feltüntetve az adott hét meccsei.

U19 II. osztály:

08.25.: KTE LA – UTE 1-2

09.01.: Videoton – KTE LA 5-0

09.07.: KTE LA – Kaposvár, 11:00

09.15.: KTE LA – Nyíregyháza, 15:00

09.22.: Szeged-Grosics Akadémia – KTE LA, 11:00

09.29.: KTE LA – Békéscsaba, 13:00

10.06.: Gyirmót – KTE LA, 12:00

10.12.: KTE LA – Újpest FC, 14:00

10.20.: Szekszárd – KTE LA, 12:00

10.27.: KTE LA – Szolnok, 13:00

11.03.: Budai FC – KTE LA, ?

11.09.: KTE LA – ZTE, 12:00

11.17.: Paks – KTE LA, 10:00

11.24.: KTE LA – Vasas, 13:00

12.01.: PMFC – KTE LA, 12:00

U17, U16 II. osztály:

08.25.: UTE – KTE LA, 0-1 és 1-4

09.01.: KTE LA – Videoton 2-4 és 3-2

09.08.: Kaposvár – KTE LA, 11:00 és 11:00

09.15.: Szeged-Grosics Akadémia – KTE LA, 13:00 és 11:00

09.22.: KTE LA – Békéscsaba, 10:00 és 10:00

09.28.: Gyirmót – KTE LA, 15:00 és 15:00

10.06.: KTE LA – Újpest FC, 10:00 és 10:00

10.13.: Szekszárd – KTE LA, 11:00 és 11:00

10.20.: KTE LA – Szolnok, 10:00 és 10:00

10.27.: Nyíregyháza – KTE LA, 12:00 és 13:00

11.03.: KTE LA – Budai FC, 10:00 és 10:00

11.10.: ZTE – KTE LA, 12:00 és 14:00

11.17.: KTE LA – Paks, 10:00 és 10:00

11.24.: Vasas – KTE LA, 10:00 és 12:00

12.01.: KTE LA – PMFC, 11:00 és 11:00

U15, U14 I. osztály:

08.25.: KTE LA – UTE, 2-2 és 1-2

09.01.: Videoton – KTE LA, 2-0 és 0-3

09.08.: KTE LA – Kaposvár, 11:00 és 11:00

09.15.: KTE LA – Nyíregyháza, 12:00 és 12:00

09.22.: MTK – KTE LA, 10:00 és 10:00

09.29.: KTE LA – Békéscsaba, 10:00 és 10:00

10.06.: DVTK – KTE LA, 11:00 és 11:00

10.13.: KTE LA – Győr, 11:00 és 11:00

10.20.: DVSC-DLA – KTE LA, 12:00 és 12:00

10.27.: KTE LA – FTC, 10:00 és 10:00

11.03.: Honvéd – KTE LA, ?

11.10.: KTE LA – Illés Akadémia, 13:00 és 13:00

11.17.: PAFC – KTE LA, 13:00 és 13:00

11.24.: KTE LA – Vasas, 10:00 és 10:00

12.01.: PMFC – KTE LA, 11:00 és 13:00

U13, U12 I. osztály:

09.02.: KTE LA – HFC, 2-2 és 2-2

09.08.: Cegléd – KTE LA, 12:00 és 10:00

09.15.: KTE LA – Törökszentmiklós, 10:00 és 10:00

09.22.: Orosháza – KTE LA, 13:00 és 11:30

09.30: KTE LA – Békéscsaba UFC, 10:00 és 10:00

10.06.: Szeged-Grosics – KTE LA, ?

10.14.: KTE LA – Baja, 10:00 és 10:00

10.20.: Békéscsaba LA – KTE LA, 12:00 és 10:30

10.28.: KTE LA – Kiskunhalas, 10:00 és 10:00

11.03.: KTE LA – Karcag, 12:00 és 12:00

10.11.: Gyula – KTE LA, 13:00 és 11:30

11.17.: KTE LA – Szolnok, 12:00 és 12:00